Bohaterowie

Dylan Sparks(18 lat), młoda, piękna, inteligentna, zapominalska, ma częste problemy z koordynacją, przez co często kończy się to jej upadkiem. Mieszka razem z rodzicami w Bristolu. Właśnie co skończyła szkołę. Gra na pianinie, gitarze i perkusji. Ślicznie rysuje. W szkole miała same 5, przez co większość osób się z niej śmiała. Mimo licznej krytyki nigdy się nie poddała i szła przez życie z podniesioną głową. Nigdy nie szukała miłości, kiedyś stwierdziła, że skończy jako stara panna z koniem. Kocha też sport, biega, do 17 roku życia trenowała gimnastykę artystyczną,a do tej pory każdą wolną chwilę spędza w stajni. Ma pięcioletnią siostrę Emmę, oraz kuzyna Harr'ego.
.
One Direction
Liam(20 lat), Zayn(20 lat),Louis(22 lata),Harry(19 lat) i Naill(20 lat), pięciu przyjaciół, głupów, którzy cały czas robią pełno nienormalnych i szalonych rzeczy, a przy okazji tworzą jeden z najbardziej rozpoznawalnych młodych boysbandów !
Aktualnie mieszkają w dużej willi w Londynie. Uwielbiają imprezować i starają się cieszyć życiem .
Eryka Malik (19 lat), przyrodnia siostra Zayna, opanowana, pewna siebie, ciepła, bardzo inteligentna.Potrafi grać na gitarze basowej. Jest tancerką, od 12 lat ćwiczy gimnastykę artystyczną. Bardzo oddana bratu.Wiele osób ma ją za "frozen bitch", ale to dlatego, że jej nie znają. Uwielbia imprezować, chociaż nie zawsze zna umiar

Hope  Johansson (19 lat) dziewczyna, którą Dylan poznała w parku. Jest niezwykle sympatyczna, otwarta na świat i uwielbia poznawać nowych ludzi. Mocno zwariowana i często wpada na głupie pomysły. Uwielbia jeść. Jest trenerką fitness i bierze udział w wielu imprezach sportowych. Ma psa Puszka.

Dave Johansson (18 lat) młodszy brat Hope. Prowadzi baaardzo luźny tryb życia. Lubi imprezować. Jest niezwykle towarzyski, jednak w odróżnieniu od siostry najpierw myśli, a potem robi. Jest też inteligentny i lubi "kombinować".Taylor Green ( 19 lat ) przyjaciółka Eryki od najmłodszych lat. Chodziły razem do szkoły i są sobie bardzo bliskie. Jest bardzo wesoła i roześmiana. Kocha wszystkich ludzi. Razem z ze swoją siostrą bliźniaczka Alice uwielbia robić ludziom kawały.  

Alice Green ( 19 lat ) siostra Taylor. Również przyjaźni się z Eryką. Jest wesoła, bardzo bystra, inteligentna i uwielbia się bawić. Alice i Taylor są sobie bardzo bliskie


Douglas Booth ( 20 lat) aktor/model, bliski przyjaciel Eryki. Jest niesamowicie przystojny.
Przyjaźni się też z Zaynem.  Stara się trzymać ludzi na dystans, ale jeżeli kogoś zna potrafi się wyluzować i świetnie bawić. Kocha imprezować i robić szalone rzeczy


Jesse Spencer ( 22 lata ) chłopak Eryki. Przyjaciel  Douglasa. Jest imprezowiczem, chociaż w odróżnieniu od swojej dziewczyny zna umiar. Bardzo kocha Erykę i o nią dba.
Zayn go nienawidzi, bo twierdzi, że dziewczyna przez niego bardzo cierpi.


 
Holy Prince ( 19 lat ) przyjaciółka Eryki, Alice i Taylor. Jest bardzo zapatrzona w samą siebie i wszystkich oprócz swoich przyjaciół traktuje z góry, przez co jest często ofiarą kawałów bliźniaczek. Uważa Zayna, za bratnią dusze, jednak chłopak ma nieco inne zdanie.

+ inni :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz