poniedziałek, 9 czerwca 2014

...

Bardzo bardzo bardzo bardzo wszystkich przepraszam, że od ponad miesiąca nie pojawił się nowy rozdział, ale naprawdę nie miałam czasu, żeby go napisać. Najpierw egzaminy do liceum, potem w muzycznej + ostatnie poprawki w gimbazie.
Chcę też wszystkich Was gorąco pozdrowić z pięknego Londynu, w którym się znajduje. Kocham to miasto i za każdym razem jak tu jestem zachwycam się wszystkim na nowo, mam więc nadzieję, że to cudowne miejsce mnie natchnienia i niedługo pojawi się nowy post :)
Tymczasem udam się do starbucksa na Carmel Macchiato i spróbuje coś napisać ;)
Have a nice day ;)

5 komentarzy:

 1. czekam na kolejny rozdział *: xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam za spam
  Jeśli tego nie lubisz, po prostu usuń komentarz :)

  FanFiction

  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  "Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominuję cię do Liebster Award. Jesteś świetna!
  Szczegóły znajdziesz tutaj:
  http://imaginy-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń